شوریکن بتمن کد ۰۲

ویژگی‌های محصول
  • مناسب برای: تمرکز حواس، دفاع شخصی، ورزشکاران
  • وزن: 100 گرم
  • جنس: فولاد کربن
  • درجه کیفی: B
  • ساخت کشور: ایــ🇮🇷ران

۶۹,۰۰۰تومان

توضیحات

هیراشوریکن معروف به ستاره‌ی پرتابی یا ستاره‌ی نینجا که به‌صورت اشکال هندسی ( ستاره شش پر یا چهار پر، مریع و لوزی ) که با توجه به خلاقیت سازنده شوریکن ساخته می‌شدند. هیراشوریکن در بین کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است چرا که هیراشوریکن‌ها از نظر ظاهر و عملکرد نسبت به بوشوریکن‌ها بهتر هستند،حالت ایرودینامیکی هیراشوریکن‌ در قابل توجه است که با با ایجاد دایره هایی با قطرهای متفاوت در حرکت و پرواز شوریکن نقش بسزایی دارند.

pen

در این مطلب به معرفی شوریکن بتمن می‌پردازیم.

در ابتدا باید بدانیم که از شوریکن در چه مواردی استفاده می‌شود و تاریخچه‌ی ستاره پرتابی را باهم بررسی کنیم.

شوریکن یا ستاره پرتابی چیست؟

بوشوریکن

شوریکن یا ستاره پرتابی در اصطلاح ژاپنی به معنای شمشیر مخفی در دست یا نوعی سلاح سرد تلقی می‌شود که به سمت هدف مورد نظر پرتاب می‌شود. این ابزار مورد استفاده نینجاها و افراد رزمی قرار می‌گیرد و در انواع مدل‌های ۲پَر، ۳پَر و تا ۸ پَر تولید و ارائه می‌شوند. شوریکن‌ها در ۲ نوع بوشوریکن و هیراشوریکن دسته‌بندی می‌شوند.در تاریخچه‌ی ساخت بوشوریکن افراد با تیز کردن اشیاء فلزی مانند میخ، سکه، پیچ و … به ساخت بوشوریکن می‌پرداختند. بوشوریکن به عنوان سلاح جانبی استفاده می‌گردید.

هیراشوریکن

هیراشوریکن معروف به ستاره‌ی پرتابی یا ستاره‌ی نینجا که به‌صورت اشکال هندسی ( ستاره شش پر یا چهار پر، مریع و لوزی ) که با توجه به خلاقیت سازنده شوریکن ساخته می‌شود. هیراشوریکن در بین کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است چرا که هیراشوریکن‌ها از نظر ظاهر و عملکرد نسبت به بوشوریکن‌ها بهتر هستند،حالت ایرودینامیکی در هیراشوریکن‌ها قابل توجه است که با با ایجاد دایره هایی با قطرهای متفاوت در حرکت و پرواز شوریکن نقش بسزایی دارند.

قابل توجه کاربران

به‌یاد داشته‌باشیم که ستاره پرتابی صرفا جهت ایجاد رعب و وحشت، ایجاد زخم سطحی، حمله به حیوانات درنده و وحشی و دفاع از خود در برابر خطراتی که سلامت ما را هدف قرار گرفته‌اند قابل استفاده است. شوریکن به هیچ‌وجه سلاح مرگبار شناخته نشده است.

در انتها ضمن تشکر از همراهی شما، خواهشمندیم در صورت استفاده از شوریکن بتمن ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع سازید.

ایران کاتلری را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اینستاگرام ایران کاتلری

ویژگی و مشخصات

وزن 0.3 g
مناسب برای

تمرکز حواس، دفاع شخصی، ورزشکاران

وزن

100 گرم

جنس

فولاد کربن

درجه کیفی

B

ساخت کشور

ایــ🇮🇷ران

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شوریکن بتمن کد ۰۲”

محصولات مرتبط

شناسه محصول: Batman 01-2