چاقوی گربر مدل ۱۱۸

(دیدگاه کاربر 1)
ویژگی‌های محصول
 • رنگ: مشکی
 • کد محصول: 118
 • برند: غیراصل⚠️
 • ضخامت: 14 میلی‌متر
 • وزن بدون غلاف: 210 گرم
 • طول چاقو: 30 سانتی‌متر
 • جنس تیغه: فولاد کربن
 • طول تیغه: 18 سانتی‌متر
این محصول به وسیله تولید کننده اصلی(برند) تولید نشده است.

ناموجود

پاک کردن فیلترها

توضیحات

چاقوی گربر مدل ۱۱۸ یکی از گزینه‌های پیشنهادی مناسب برای شماست که با توجه به قیمت مناسب دارای کیفیت مناسب و ساختار مستحکمی است و مناسب برای: کمپینگ، شکار، دفاع شخصی و داخل خودرو که از طریق وبسایت ایران کاتلری قابل خرید است.

pen

در این مطلب به معرفی چاقوی گربر مدل ۱۱۸ می‌پردازیم.

چاقوی گربر مدل ۱۱۸

چاقوی گربر مدل 118

 کمپانی گربر 

 نوآوری و فن آوری در سالهای متمادین ما را به اینجا رسانده است. عناوین مشهور مانند “استاد چاقو گربر“، “گربر حلال مشکلات“، “محصولات با صرفه اقتصادی در زندگی” بر اساس فعالیت های مخصوص و نیاز واحد در ذهن طراحی شده اند و امروزه بیش از یک تیغه را شامل می شود.
گربر برند امریکایی است که در سال ۱۹۳۹ در شهر پورتلند ایالت اورگن امریکا پایه گذاری و تاسیس شده است و اکنون محصولات آن در سراسر دنیا قابل دسترس برای همکان است. شکارچیان، افراد نظامی و تجار بیشترین قشر استفاده کننده از محصولات گربر هستند.
و اکنون ما با این دید به آینده می نگریم که نیاز بشر آینده، توسط نسل جدید محصولات گربر برطرف خواهد شد.
تمام محصولات گربر که داری تنوع زیادی می باشند در شهر پورتلند ایالت اورگن طراحی، مهندسی و تولید می گردد. ما همچنین زنجیره جهانی تولید خود را برای اقشار مختلف با کاربرد های ویژه گسترش می دهیم.
و این مهم نیست کدام یک؛ همه محصولات شرکت بیر که با نام تجاری گربر شناخته می شوند را ما با ضمانت مادام العمر عرضه می نماییم.
کیفیت، قابل اطمینان بودن و نوآوری همه گزینه هایی هستند که بیش از ۷۰ سال مشتریان از ما انتظار دارند، با وجود اینکه محصولات ما در زمان ، روز و زندگی مقرون به صرفه بوده اند. گربر ارائه دهنده همیشگی

چاقوی گربر  مدل ۱۱۸

چاقوی گربر اصلی

چاقو گربر مدل ۱۱۸ های‌کپی چاقو اصلی گربر است که در ایران کاتلری به بررسی جزئیات آن می‌پردازیم. در هنگام خرید چاقو حتما به چند نکته توجه کنید؛

۱- کیفیت تیغه : چرا که مهمترین بخش هر چاقویی تیزی تیغه و جنس تیغه آن است که قدرت تشخیص در آن حائز اهمیت است. بهترین تیغه ها به ترتیب از جنس کربن، فولاد و استیل ضد زنگ هستند که کربن بیشترین طرفدار را بین آلیاژهای دیگر دارد چرا که از نظر مقاومت و سبکی بی‌نظیر است.

۲- خوش دست بودن چاقو به هنگام کار: به هنگام خرید حضوری یا خرید اینترنتی چاقو از فروشنده بخواهید که چاقو را در اختیار شما قرار دهد، حتما چندین بار با فرم های مختلف چاقو را در دست قرار دهید و مطمئن شوید که هنگام کار با این چاقو به مشکل برنمی‌خورید.

۳- جنس دسته‌ی چاقو: دسته‌ی چاقو را با چند حرکت ساده می‌توان تشخیص داد که مورد تایید است یا خیر، اول به هنگام قرارگیری چاقو در دست اگر دسته نافرم و زمخت در دست شما احساس شد بدانید چاقوی خوبی انتخاب نکرده‌اید. دوم نرمی و زبری دسته بیانگر جنس عالی و غیرعالی دسته است، دسته را لمس کنید کوچکترین احساس زبری می‌تواند در انتخاب چاقو شما را مردد کند و نکته‌ی آخر اگر دسته‌ی چاقو انتخابی شما از بافت چوب بود به دقت اجزای متصل به دسته را بررسی نمایید که چوب به چه صورت روی تیغه کلاف شده است. ریزبافت های چوب را نیز ملاحظه کنید که واقعا چوب باشد و شبه چوب نخرید.در مورد چاقوهای دسته‌های پلاستیکی و کائوچویی زیاد نیاز به سختگیری و توجه نیست همینقدر که با اندک توجهی امکان تشخیص پلاستیک و کائوچوی نامرغوب خواهید شد.

تمامی موارد بالا پیش‌زمینه‌ای برای شرح ویژگی های چاقو گربر بود که در ادامه بطور جامع در مورد آن به بحث می‌پردازیم.

جزئیات و مشخصات فنی،بصری چاقوی گربر مدل ۱۱۸🔻

بررسی تیغه‌ی چاقوی گربر مدل ۱۱۸

تیغه این چاقو از فولاد کرین تشکیل شده است؛ فولاد کربن از آلیاژ فولاد و کربن تشکیل شده که از مستحکم‌‎ترین عناصر جدول تناوبی به شمار می‌آیند؛ همچنین در بین آلیاژهای چاقوها کربن جزو محبوبترین و پر طرفداران محسوب می‌شود. جدولی از کاربردهای فولاد کربن برایتان آماده کردیم که در زیر همین مطلب قابل مشاهده است.

جدول انواع فولادهای کربنی🔻

فولاد ساده کربنی درصد کربن موارد استفاده
نرم (کم کربن) کمتر از ۰٫۱۵ پرچ، لوله‌های شیاردار
کربن متوسط ۰٫۳ الی ۰٫۶ شفت، میل لنگ، فنر
پر کربن ۰٫۶ به بالا اره، آچار، مته

خالی از لطف نیست معنی فولاد کربن و عناصر تشکیل دهنده آن را بدانید؛

فولاد کربنی از انواع فولاد که حـداکثر وزن کربنی آن ۲.۱ درصد است.براساس تعریف مؤسسه آهن و فولاد آمریکا، AISI، زمانی به فولاد، فولاد کربنی گفته می‌شود که:

۱-هیچ حداقل مقداری برای عناصر کروم، کبالت، مولیبدن، نیکل، نیوبیوم، تیتانیوم، تنگستن، وانادیم، زیرکونیم مشخص نشده باشد.

۲-حداقل میزان مس مشخص شده از ۰٫۴ درصد جرمی بیشتر نباشد.

۳-یا حداکثر درصد جرمی عناصر ذکر شده از این مقادیر منگنز ۱٫۶۵ درصد، سیلیکن ۰٫۶ درصد، مس ۰٫۶ درصد بیشتر نباشد.

بررسی دسته‌ی چـاقو

سازنده از ترموست یا پلاستیک فشرده برای ساخت دسته این چاقو استفاده نموده تا در مقابل گرما و عوامل شیمیایی مثل سوختن و ذوب شدن جلوگیری به عمل آورد. ترموست یا گرماسخت به پلیمرهایی گفته می‌شود که در اثر اعمال حرارت در آن‌ها پیوندهای عرضی با واکنش‌های شیمیایی ایجاد می‌شود و در نتیجه وزن مولکولی متوسط آن‌ها بالا رفته و به حالت یکپارچه صلب درمی‌آیند. معمولا این رزینهای مایع پس از ترکیب با هاردنر یا خشک کن یا عامل تسریع‌کننده واکنش شروع به واکنش غیرقابل برگشت کرده و سخت میگردند. از این نوع رزینها می‌توان به رزین پلی استر، وینیل استر ، اپوکسی و … نام برد.

چاقو گربر

بررسی غلاف کمری

غلاف چاقو کمری

غلاف‌ این کارد بصورت مستحکم و کاربردی طراحی شده‌اند بطوری‌که امکان استفاده از این غلاف‌ بصورت کمری آسان و حمل کارد نیز آسانتر شده است. جنس این پارچه‌ها نخ مقاوم است و در برابر ضربه و کشش استقامت خوبی دارند. در انتهای غلاف یک پارچه نگهدارنده همراه با دکمه قفلی است که وظیفه نگهداری از اجزای بیرونی کارد در هنگام قرارگیری در غلاف را به عهده دارد.

سخن پایـانی 

با توجه به مواردی که ارائه شد به‌راحتی می‌توانید نسبت به خرید چاقو مورد نظر خود اقدام نمائید، چاقوی گربر مدل ۱۱۸ یکی از گزینه‌های پیشنهادی مناسب برای شماست که با توجه به قیمت مناسب دارای کیفیت مناسب و ساختار مستحکمی است. چاقو گربر چاقویی خوش دست، سبک با تیغه‌ای مقاوم و مناسب برای: کمپینگ، شکار، دفاع شخصی و داخل خودرو که از طریق وبسایت ایران کاتلری قابل خرید است.

 در انتها ضمن تشکر از همراهی شما، خواهشمندیم در صورت استفاده از این محصول ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع سازید.

ایران کاتلری را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اینستاگرام ایران کاتلری

ویژگی و مشخصات

رنگ

مشکی

کد محصول

118

برند

غیراصل⚠️

ضخامت

14 میلی‌متر

وزن بدون غلاف

210 گرم

طول چاقو

30 سانتی‌متر

جنس تیغه

فولاد کربن

طول تیغه

18 سانتی‌متر

جنس دسته

ترموست

قفل ضامن

قابلیت استفاده با یک دست

غلاف کمری

جنس غلاف

نخ مقاوم

1 دیدگاه برای چاقوی گربر مدل ۱۱۸

 1. سید حسین مرد

  راضی ام ازش چاقوی فوق الهاده اییه ❤😙

دیدگاه خود را بنویسید
شناسه محصول: Gerber-118